Ваш партнер

CREATON Polska – це якість, інновації та досвід. Ми - лідер у галузі сучасних покрівельних систем та інноваційних рішень для покрівель. Наші марки відомі та цінуються у всьому світі. У нас 3 заводи на території Польщі. В Олькуші (Малопольське воєводство) та Хойніце (Поморське воєводство) розташовані підприємства з виробництва цементної черепиці, а у Відзішево (Великопольське воєводство) з 2012 року працює один з найсучасніших заводів з виробництва керамічної черепиці в Європі. Одна з найпопулярніших моделей керамічної черепиці, TITANIA, виготовляється саме там.

Якість  CREATON

Якість передусім

Якість  CREATON

Ми контролюємо якість, систематично піддаючи її перевірці на кожному етапі виробництва: від отримання сировини, через виробничий процес до перевірки кінцевого продукту; постійний моніторинг – це основа безперервного вдосконалення наших продуктів і процесів. Ми прагнемо задовольнити наших клієнтів і пропонуємо не тільки матеріали найвищої якості, а й професійні комерційні та технічні поради, а також навчання в сучасній академії.

Турбота про спільну цінність – навколишнє середовище CREATON

Турбота про спільну цінність – навколишнє середовище

Турбота про спільну цінність – навколишнє середовище CREATON

Ми дбаємо про зменшення впливу на навколишнє середовище та оптимізуємо наші процеси шляхом ефективного використання енергії, скорочення використання природних ресурсів, викидів з наших заводів і підвищення перероблення води й відходів. Ми хочемо пропонувати клієнтам рішення, що відповідають тенденції сталого та довговічного будівництва для блага нашого та майбутніх поколінь. Ми хочемо вести діалог з місцевими громадами та діяти згідно з принципами соціальної відповідальності.

CREATON – ЦЕ ЯКІСТЬ, ІННОВАЦІЇ ТА ДОСВІД

Ми - лідер у галузі сучасних покрівельних систем та інноваційних рішень для покрівлі. Наш марка відомі та цінні у всьому світі. Ми встановили мету та завдання для постійного моніторингу й вдосконалення нашої діяльності щодо якості, навколишнього середовища, охорони здоров'я та безпеки. Ми зобов'язуємося діяти відповідно до чинних положень законодавства та вимог галузевих стандартів. Упроваджені системи управління базуються на чіткому розподілі обов'язків, залученні людей, комунікації, контролі ризиків, навчанні, вимірюваннях та аудиті.

 

 

НАШІ ПРОДУКТИ

Виберіть відповідну групу продуктів і знайдіть продукт, який вас цікавить. Знайдіть потрібну черепицю.

ЗНАЙТИ ДИСТРИБ'ЮТОРА

Перейдіть на сторінку пошуку наших торгівельних партнерів та шукайте наших дистриб'юторів CREATON у вашому регіоні.

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРИ ТА КАТАЛОГ

Перейдіть на сторінку завантаження файлів і знайдіть брошуру з продуктами, каталог CREATON, що вас цікавлять.

ПЕРЕЙТИ ТА ЗАВАНТАЖИТИ